Hotel Academic Roztoky u Prahy

Hotelu Academic Roztoky u Prahy 11 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 12 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 13 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 14 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 15 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 16 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 17 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 18 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 19 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 20 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 21 Hotelu Academic Roztoky u Prahy 22

.Hotel Academic Roztoky u Prahy je součástí zcela nového komplexu obytných a obchodních budov vybudovaného na Tyršově náměstí v Roztokách u Prahy. Hotel byl projektován a postaven s využitím všech dostupných moderních technologií. Naším přáním je, aby se pro všechny hosty hotelu i obyvatele městečka stal pojítkem moderních technologií, „design“ architektury, kvalitních služeb a přátelské atmosféry v klidném prostředí nedaleko Prahy, které svým nezaměnitelným kouzlem zpříjemní pobyt v jeho prostorách.Hostům hotelu Academic je k dispozici 50 pokojů s celkovým počtem 109 lůžek. Většina pokojů je dvoulůžková, nalezneme zde ale i jednolůžkové a třílůžkové pokoje, rodinám s dětmi jsou určeny „family rooms“ (dvě místnosti s jedním vchodem). Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, do vybavení každého z nich patří: TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, bezplatný vysokorychlostní internet, sociální zařízení s vanou, trezor, minibar, klimatizace.


V hotelu ACADEMIC jsou k dispozici čtyři komgresové prostory, které dohromady pojmou až 260 osob. Velký kongresový sál je ideálním místem pro pořádání kongresů, konferencí, firemních školení, setkání, společenských oslav či kulturních akcí. Disponuje kapacitou až 160 osob (divadelně). Je vybaven kompletním technickým zázemím včetně pódia, promítacího plátna a opony, zvukové i osvětlovací techniky. Rozmístění sezení pro hosty samozřejmě uspořádáme dle přání zákazníka. Pro menší akce slouží tři salonky pro 15 – 60 osob, každý z nich je vybaven dataprojektorem, plátnem a flipchartem. Všechny konferenční prostory jsou vybaveny klimatizací a bezplatným vysokorychlostním internetem.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-academic@toprague.cz
Adresa: Tyršovo náměstí 2222 Roztoky u Prahy


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Academic Roztoky u Prahy věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Academic Roztoky u Prahy se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist